درباره گروه تولیدی جنرال استیل البرز - جنرال استیل البرز - شرکت یخچال سازی

 

گروه تولیدی جنرال استیل البرز در سال 1384 فعالیت های خود را در زمینه طراحی و ساخت سیستم های برودتی آغاز نموده.

عمده فعالیت های این شرکت طراحی و تولید یخچال و فریزرهای صنعتی در ابعاد و اندازه های مختلف بوده و همچنین یکی از بزرگترین تولید کنندگان دستگاه های شیر سردکن آب سردکن و آیس بانک در کشور  می باشد.

در طی این مدت این شرکت توانست به تجربیات ارزشمندی در زمینه طراحی یخچال های صنعتی دست پیدا کند.

لذا به یکی از معتبرترین و معروفترین تولیدکنندگان در کشور مبدل گردید. علاوه بر این ، این مجموعه شعبه های فروش متعددی در نقاط مختلف کشور دارا می باشد همچنین این شرکت آمادگی صادرات انواع یخچال و فریزرهای صنعتی در ابعاد و اندازه های مختلف را دارا می باشد.

گروه تولیدی جنرال استیل البرز به منظور افزایش کیفیت خود در تولید تجهیزات برودتی و حرارتی از مواد اولیه مرغوب و ضدزنگ استفاده کرده همچنین با استفاده از نیروی انسانی مجرب خود و بکارگیری از تکنولوژی روز دنیا سعی در تولید کالای باکیفیت دارد و همواره به دنبال تولید کالایی توام با نوآوری است.

ما مفتخریم که در تولید تجهیزات برودتی و حرارتی سعی در حفظ منابع محیط زیست داشته و تمامی کالا های ما دارای مصرف بهینه انرژی بوده تا قدمی در تولید بار منفی کمتر بر محیط زیست برداشته باشیم .

گروه تولیدی جنرال استیل البرز در سال 1384 با تولید تک محصول یخچال های ایستاده آغاز به کار نمود.  این شرکت در سال 1387 فعالیت خود را برساخت یخچال های بدنه تزریق و فوم تزریق متمرکز کرده و در سال 1389 اولین شیر سردکن های صنعتی تمام تزریق را طراحی و تولید کرد. تولیدات اصلی این شرکت از عبارتند از یخچال های فریزر و صنعتی، فروشگاهی ، مرغ و گوشت ، لبنیاتی ، کبابی ، قنادی ، پرده هوای رو باز ، تاپینگ های بستنی ، تاپینگ پیتزا ، فریزر های خوابیده  بار سفت کن، سردخانه های جسد ، شیر سردکن ، آب سردکن ، انواع میزهای کار، یخچال و فریزرهای تک درب مخصوص نوشیدنی پروتئین می باشد